9 lutego 2024 roku, o godzinie 10.00, zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium zatytułowanym "Silna marka biblioteki i bibliotekarza – mit czy fakt?”.

Dlaczego warto wziąć udział w webinarium?

Ponieważ w jego trakcie:

  • Odkryjesz tajniki budowania silnej marki biblioteki i bibliotekarza.
  • Poznasz praktyczne narzędzia personal branding do natychmiastowego zastosowania.
  • Upewnisz się, że marka biblioteki i bibliotekarza, to znacznie więcej niż tylko identyfikacja w przestrzeni kultury czy wiedzy.

Program

10.00-10.10 – Wprowadzenie – dr Barbara Budyńska

10.10-10.35 – "I nie zapomnisz mnie już nigdy" – Beata Gamrowska

  • Oczami i sercem – Czym jest marka biblioteki?
  • Szwedzki stół – Wybrane narzędzia budowania marki
  • Poczuj miętę – Social media, drugie życie biblioteki
  • Żyli długo i szczęśliwie – Kto sprawia, że marka staje się realna?

10.35-11.00 – "Ja bibliotekarz - personal branding w budowaniu marki biblioteki" - Paweł Marchel

  • Czym jest personal branding?
  • Narzędzia przydatne w budowaniu silnej marki
  • Archetypy marki i etapy budowania autentycznej marki osobistej

11.00-11.10 – Podsumowanie – dr Barbara Budyńska

Nasi prelegenci

Beata Gamrowska – specjalista do spraw komunikacji i social media, grafik, copywriter i ilustrator – twórca historyjek o kawie i Pączusiu. Na co dzień koordynator ds.promocji w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego. Jako absolwentka Studium menedżerskiego Mini MBA prowadzi szkolenia w zakresie efektywnego komunikowania się, zarządzania zespołem oraz Design Thinking. Jako ilustratorka i copywriterka prowadzi warsztaty z twórczego rozwiązywania problemów, myślenia wizualnego i copywritingu. Prywatnie: miłośniczka stylu vintage, kawy, ciepłych pączków i podróży.

Paweł Marchel – bibliotekarz z pasją do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Fan literatury popularnonaukowej, psychologii i zarządzania. Autor ponad 300 artykułów poświęconych pracy w bibliotece. Prowadzi szkolenia dla bibliotekarzy i występuje podczas branżowych konferencji. Współpracuje z czasopismami: Biblioteka Publiczna, Nowoczesna Biblioteka 3.0, Poradnik Instytucji Kultury, Poradnik Bibliotekarza, Bibliotekarz. W Bibliotece Publicznej w Solcu Kujawskim, w której pracuje na co dzień prowadzi zajęcia dla seniorów, młodzieży i dzieci. Jest autorem i liderem kilku projektów edukacyjnych z zakresu matematyki oraz edukacji ekonomicznej osób starszych. W swojej pracy łączy wiedzę i doświadczenie z kreatywnością i poczuciem humoru. Wierzy, że gdzie spotykają się dwie osoby tam rodzi się potencjał do interesujących działań. Prywatnie angażuje się w wolontariat sportowy.

Zachęcamy do udziału w webinarium!


Formularz rejestracyjny